“Успіх і твій стиль йдуть однією дорогою”

Якщо Ви досягли того статусу в суспільстві, яке просто зобов’язує носити дорогий годинник, звертайтесь до магазину Status Group!

Сайт магазин швейцарських годинників

Нові надходження

дивитися всі

магазин швейцарских годинників

Status Group – один із найбільших магазинів в Україні, який надає великий спектр послуг у сфері швейцарських годинників. Ми працюємо з 2000 року, що говорить про наш досвід і підтверджується це величезною базою постійних клієнтів. У нас Ви зможете придбати новий або б/у швейцарський годинник наданий на сайті або ж ми зможемо підібрати Вам годинник на замовлення. Клієнтам нашого онлайн магазину гарантується автентичність та працездатність хронометрів (перед продажем кожен виріб проходить діагностику та при необхідності обслуговування), а також вигідна вартість представленого наручного годинника.

Магазин наручних годинників

Обрати за брендом

дивитися всі

Наші послуги

Магазин елітних швейцарських годинників

Status Group не просто інтернет магазин в якому можна купити оригінальний швейцарський годинник. Ми цінуємо час наших клієнтів і тому передбачили всі необхідні послуги, які можуть знадобитися любителям годинникового мистецтва. Крім продажу ми практикуємо викуп швейцарських годинників. У нас Ви зможете здійснити Trade-in із доплатою в одну із сторін. У випадку, якщо Вам терміново потрібні фінанси, Status Group готовий видати гроші під заставу годинника на найвигідніших умовах. Також, ми займаємося комісійним продажем та готові допомогти з реалізацією вашого хронометра. Для того щоб бути впевненими в справжності та працездатності годинника, у штаті наших співробітників є професійні годинникові майстри, які можуть допомогти вам з ремонтом або обслуговуванням швейцарських годинників.

Магазин елітних швейцарських годинників

Чому вибирают нас:

Великий асортимент

Щотижня до нашого годинникового магазину надходять нові моделі. В наявності нові та годинники “з пробігом” від кращих швейцарських брендів.

Годинниковий онлайн магазин
Кваліфікований персонал

У нашій компанії працюють виключно професіонали з багаторічним досвідом, які максимально швидко та якісно нададуть Вам наші послуги.

Годинниковий інтернет магазин
Справжні (автентичні) годинники

Status Group працює тільки з оригінальними швейцарськими годинниками. Кожен примірник проходитиме перевірку на справжність нашими годинниковими майстрами.

Конфіденційність клієнтів

Наш годинниковий магазин у Києві гарантує повну конфіденційність та анонімність клієнтам під час та після укладення угод.

Польоти в невагомості з TAG Heuer S3

Учасники організованої компанією Swiss Space Systems програми S3 ZeroG отримають спеціальний подарунок – годинник TAG Heuer S3. Швейцарська часова марка TAG Heuer підкорює нові горизонти та спонсорує комерційні польоти в рамках міжнародної програми S3 ZeroG. Компанія підписала договір із Swiss Space Systems. Тепер кольори бренду пофарбуються не тільки нові хронометри, але й аеробус A340-300. Як […]

Chopard і Porsche присвячують годинник автоперегонам

Годинний бренд Chopard представив світові нові вироби. Розроблена спільно з Porsche колекція виробів присвячена найстарішій у Європі автомобільній гонці – «24 години Ле-Мана». Нову лінійку, випущену тиражем 100 екземплярів, назвали Superfast Chrono Porsche 919 Black Edition. У водонепроникну титанову оболонку діаметром 45 мм укладено механізм Chopard Caliber 03.05M із запасом ходу на 60 годин. Вартість новинки становить […]

Аукціонний будинок Phillips та його нові рекорди

У середині травня у Женеві пройшли великі годинникові торги. В якості лотів аукціонний будинок Phillips і Bacs & Russo виставили рідкісні зразки годинникового мистецтва. Причому захід побив кілька світових рекордів, зібравши безпрецедентну суму в 32 843 250 швейцарських франків. Торги START-STOP-RESET, що пройшли 14 травня, пройшли під гаслом 88 Epic Stainless Steel Chronograph і зібрали […]