ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКИХ ГОДИННИКІВ В STATUS GROUP

Ви можете дізнатися вартість годинника у експертів нашого ломбарду онлайн або за телефоном.

Оцінити швейцарський годинник онлайн

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Ломбард Status Group працює виключно з оригінальними хронометрами виробництва Швейцарії. Попередня онлайн оцінка займає не більше години і абсолютно безкоштовна. Повну оцінку годинника ми проводимо під час особистої зустрічі з кваліфікованим спеціалістом. Для попередньої оцінки Вашого швейцарського годинника нам знадобиться: бренд і модель або референс; 2-3 якісні фото.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Попередня онлайн оцінка швейцарських годинників

  ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКОГО ГОДИННИКА

  Не витрачайте час даремно. Оцінити годинник онлайн у нашому ломбарді легко та просто: 1) Ви заповнюєте вищезгадану форму на сайті. 2) Вона відправляється нашим спеціалістам для формування попередньої суми за Ваш швейцарський годинник. Основні фактори, що впливають на визначення попередньої вартості: • Модель годинника. Важливу роль відіграє ринкова ціна годинника, а також їх популярність. • Зовнішній вигляд. Онлайн-оцінка враховує зовнішній стан, чи немає подряпин, потертостей та інших дефектів. • Комплектність. Наявність коробки, ремінця або браслета, а також документів. Точну вартість Вашого швейцарського годинника наші майстри зможуть озвучити після перевірки в нашому офісі. Гарантія абсолютної анонімності та безпеки. Працюємо оперативно та прозоро, по телефону або через Viber/Telegram.

  ЩО ТАКЕ REF. І ДЕ ЙОГО ШУКАТИ?

  У сучасному світі існує безліч годинникових брендів, які мають великий асортимент. Для зручної орієнтації в модельному ряду годинникові мануфактури передбачили наявність унікального коду, який називається референс (ref.). Ці кілька цифр розкажуть про модель все: колір циферблату, матеріал корпусу, наявність ременя чи браслета тощо. Як приклад, розглянемо популярну модель Rolex Submariner. Важко підрахувати кількість варіацій виконання даного хронометра, для виготовлення використовується як сталь, так і золото. Rolex Submariner випускаються з різними кольорами циферблату та безелю. Саме референс дає чітке розуміння по конкретному виробі. На зображенні нижче синім кольором показано в яких місцях годинникові виробники найчастіше розміщують референс.

  Де знайти референс на годиннику

  Чинники, що впливають на вартість годинника

  Автентичність

  Неоригінальний годинник наш ломбард не розглядає, особливої цінності вони не несуть. Висновок про справжність хронометра фахівці зможуть зробити лише за особистого огляду.

  Стан

  На ціну оригінального швейцарського годинника вплине знос корпусу, ремінця та найголовніший стан механізму, а також працездатність усіх його функцій.

  Бренд

  Годинники популярних швейцарських брендів набагато дорожчі, ніж маловідомі виробники. Оцінюючи враховуються тенденції годинникового ринку.

  Колекційні годинники

  Деякі моделі випускаються в обмеженій кількості, що безпосередньо впливає на вартість комплекту швейцарського годинника.

  Годинники нового покоління

  Всесвітньо відомі марки Graff, Rolex, DeLaneau порадували своїх шанувальників новими незвичайними моделями годинників. «Космічний масштаб» Graff Відома ювелірно-годинникова марка з Британії представила оригінальну модель годинника GyroGraff World. Циферблат виготовлений з білого золота, а на ньому зроблено лазерне та ручне гравіювання, що зображає рельєф Землі. Вся композиція розфарбована із застосуванням техніки гарячої емалі. На позначці «5 годин» […]

  Годинник Rolex Oyster Perpetual Air-King

  Годинник наручний Rolex Oyster Perpetual Air-King Компанія Rolex випустила нову колекцію хронометрів для пілотів. Інноваційні технології, унікальний годинниковий механізм та вишуканий дизайн з успіхом поєдналися у моделі Oyster Perpetual Air-King. Вперше годинник цієї серії був представлений громадськості у 1950-х роках минулого століття. Вони стали результатом копіткої роботи майстрів-годинників та унікальних технологій, що дозволяють використовувати хронометр […]

  Годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41

  Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41 Наручний годинник DATEJUST 41 серії OYSTERPERPETUAL – це поєднання елегантного стилю та високої якості. Ця модель стала продовженням знаменитої колекції DATEJUST компанії Rolex. Вперше світ вона була представлена ​​світу 1945 року. Це була новинка, яка перевернула уявлення про наручний годинник. Інноваційні технології, створені інженерами Rolex поєднувалися з елегантністю та […]