ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКИХ ГОДИННИКІВ В STATUS GROUP

Ви можете дізнатися вартість годинника у експертів нашого ломбарду онлайн або за телефоном.

Оцінити швейцарський годинник онлайн

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Ломбард Status Group працює виключно з оригінальними хронометрами виробництва Швейцарії. Попередня онлайн оцінка займає не більше години і абсолютно безкоштовна. Повну оцінку годинника ми проводимо під час особистої зустрічі з кваліфікованим спеціалістом. Для попередньої оцінки Вашого швейцарського годинника нам знадобиться: бренд і модель або референс; 2-3 якісні фото.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Попередня онлайн оцінка швейцарських годинників

  ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКОГО ГОДИННИКА

  Не витрачайте час даремно. Оцінити годинник онлайн у нашому ломбарді легко та просто: 1) Ви заповнюєте вищезгадану форму на сайті. 2) Вона відправляється нашим спеціалістам для формування попередньої суми за Ваш швейцарський годинник. Основні фактори, що впливають на визначення попередньої вартості: • Модель годинника. Важливу роль відіграє ринкова ціна годинника, а також їх популярність. • Зовнішній вигляд. Онлайн-оцінка враховує зовнішній стан, чи немає подряпин, потертостей та інших дефектів. • Комплектність. Наявність коробки, ремінця або браслета, а також документів. Точну вартість Вашого швейцарського годинника наші майстри зможуть озвучити після перевірки в нашому офісі. Гарантія абсолютної анонімності та безпеки. Працюємо оперативно та прозоро, по телефону або через Viber/Telegram.

  ЩО ТАКЕ REF. І ДЕ ЙОГО ШУКАТИ?

  У сучасному світі існує безліч годинникових брендів, які мають великий асортимент. Для зручної орієнтації в модельному ряду годинникові мануфактури передбачили наявність унікального коду, який називається референс (ref.). Ці кілька цифр розкажуть про модель все: колір циферблату, матеріал корпусу, наявність ременя чи браслета тощо. Як приклад, розглянемо популярну модель Rolex Submariner. Важко підрахувати кількість варіацій виконання даного хронометра, для виготовлення використовується як сталь, так і золото. Rolex Submariner випускаються з різними кольорами циферблату та безелю. Саме референс дає чітке розуміння по конкретному виробі. На зображенні нижче синім кольором показано в яких місцях годинникові виробники найчастіше розміщують референс.

  Де знайти референс на годиннику

  Чинники, що впливають на вартість годинника

  Автентичність

  Неоригінальний годинник наш ломбард не розглядає, особливої цінності вони не несуть. Висновок про справжність хронометра фахівці зможуть зробити лише за особистого огляду.

  Стан

  На ціну оригінального швейцарського годинника вплине знос корпусу, ремінця та найголовніший стан механізму, а також працездатність усіх його функцій.

  Бренд

  Годинники популярних швейцарських брендів набагато дорожчі, ніж маловідомі виробники. Оцінюючи враховуються тенденції годинникового ринку.

  Колекційні годинники

  Деякі моделі випускаються в обмеженій кількості, що безпосередньо впливає на вартість комплекту швейцарського годинника.

  Польоти в невагомості з TAG Heuer S3

  Учасники організованої компанією Swiss Space Systems програми S3 ZeroG отримають спеціальний подарунок – годинник TAG Heuer S3. Швейцарська часова марка TAG Heuer підкорює нові горизонти та спонсорує комерційні польоти в рамках міжнародної програми S3 ZeroG. Компанія підписала договір із Swiss Space Systems. Тепер кольори бренду пофарбуються не тільки нові хронометри, але й аеробус A340-300. Як […]

  Chopard і Porsche присвячують годинник автоперегонам

  Годинний бренд Chopard представив світові нові вироби. Розроблена спільно з Porsche колекція виробів присвячена найстарішій у Європі автомобільній гонці – «24 години Ле-Мана». Нову лінійку, випущену тиражем 100 екземплярів, назвали Superfast Chrono Porsche 919 Black Edition. У водонепроникну титанову оболонку діаметром 45 мм укладено механізм Chopard Caliber 03.05M із запасом ходу на 60 годин. Вартість новинки становить […]

  Аукціонний будинок Phillips та його нові рекорди

  У середині травня у Женеві пройшли великі годинникові торги. В якості лотів аукціонний будинок Phillips і Bacs & Russo виставили рідкісні зразки годинникового мистецтва. Причому захід побив кілька світових рекордів, зібравши безпрецедентну суму в 32 843 250 швейцарських франків. Торги START-STOP-RESET, що пройшли 14 травня, пройшли під гаслом 88 Epic Stainless Steel Chronograph і зібрали […]