Обмін годинників у “Status Group”

Status Group пропонує своїм клієнтам зручний, вигідний і безпечний варіант обміну оригінальних швейцарських годинників на інший виріб з доплатою різниці в ціні.

Обміняти швейцарський годинник в Україні

Що таке trade-in?

Trade-In швейцарського годинника

Послуга trade-in — це обмін оригінального годинника швейцарського бренду на інші товари з нашого ломбарду. Трейд-ін допомагає заощадити час і гроші, а також позбавить зайвих турбот. Status Group допоможе Вам обміняти новий або б/у швейцарський годинник у найкоротші терміни. Потрібно тільки вибрати відповідну модель наручного годинника на нашому сайті, зв’язатися з нами та надіслати фотографії. Потім ми домовляємося про умови обміну на той екземпляр, який Ви підібрали або модель на замовлення. Далі проводиться безкоштовна експертиза за допомогою високоточного обладнання. Для визначення стану механізму та корпусу, наші годинникові майстри проведуть експертну оцінку вартості швейцарського годинника, яка займає не більше 10 хвилин.

Trade-In швейцарського годинника

нове надходження годинників

дивитися всі

Порядок обміну годинників

1
Вибір годинника на обмін

Для початку потрібно визначити на який наручний годинник Ви хочете обміняти свій. У нашому ломбарді великий асортимент моделей швейцарських годинників класу люкс від найвідоміших світових брендів. В наявності як нові вироби, так і вживані.

2
Звернення до Status Group

Надішліть нам інформацію та фото вашого годинника на Viber/Telegram або скористайтесь формою онлайн оцінки. Наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом і запропонують вам місце та час зустрічі для проведення операції з обміну годинників.

3
Зустріч із нами

Ми проведемо зустріч в офісі, де годинник перевірить наданий екземпляр на справжність, а також переконається в його працездатності. Виходячи з цієї експертизи буде сформована остаточна вартість Вашого годинника.

4
Обмін годинника

Після формування вартості швейцарського годинника ми запропонуємо Вам варіанти для trade-in або замінимо старий годинник на обрану Вами модель з нашого ломбарду. Угода можлива з доплатою до Вашої чи нашої сторони.

Обмін швейцарським годинником

як визначається вартість годинника?

Перед угодою з обміну необхідно дізнатися повну вартість Вашого годинника, яка залежатиме від стану виробу, популярності моделі на ринку, а також наявності коробки з документацією. Обмін годинника проводиться або з доплатою, або з виплатою від нашої компанії. Ми проводимо попередню експрес-оцінку за допомогою онлайн-форми на сайті. Для цього нам знадобляться фото, бренд та модель/ref. швейцарського годинника. Також Ви можете зателефонувати або зв’язатися з нами за допомогою месенджера. Остаточна ціна хронометра визначається досвідченими майстрами годинникового ломбарду Status Group в одному з наших офісів. Під час огляду визначається технічний стан механізму, відсутність проблем у роботі всіх функцій, наявність різних дефектів та подряпин.

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКА

Для проведення оцінки вартості годинника необхідно вказати бренд і модель/референс, а також уточнити наявність коробки, документів та додати кілька якісних фотографій. Оцінка проводиться протягом години, ця послуга є абсолютно безкоштовною. Точніша оцінка годинника відбувається під час особистої зустрічі з кваліфікованим фахівцем.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Часто задаваємі питання

  Який годинник підлягає обміну?

  Годинниковий ломбард Status Group спеціалізується на хронометрах сегмента люкс. Приймаємо тільки оригінальні годинники швейцарських брендів, тому абсолютно всі хронометри нашого ломбарду проходять перевірку на справжність та працездатність. Розглядаємо тільки оригінальні Rolex, Breitling, Hublot та інші моделі годинників, як нові, так і “з пробігом”. Якщо до швейцарського годинника відомого бренду немає документів, це не завадить укладенню угоди, оскільки їхня справжність підтверджується експертним висновком.

  Де відбувається обмін годинників?

  Ми вважаємо за краще проводити подібні угоди в наших офісах, у місті Київ, де у нас є все необхідне обладнання для діагностики годинників кваліфікованим персоналом. Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас, ми готові розглянути варіант по приїзду до Вашого міста, з нашим спеціалістом та необхідним обладнанням, а також із забезпеченням усіх необхідних заходів безпеки.

  Годинники нового покоління

  Всесвітньо відомі марки Graff, Rolex, DeLaneau порадували своїх шанувальників новими незвичайними моделями годинників. «Космічний масштаб» Graff Відома ювелірно-годинникова марка з Британії представила оригінальну модель годинника GyroGraff World. Циферблат виготовлений з білого золота, а на ньому зроблено лазерне та ручне гравіювання, що зображає рельєф Землі. Вся композиція розфарбована із застосуванням техніки гарячої емалі. На позначці «5 годин» […]

  Годинник Rolex Oyster Perpetual Air-King

  Годинник наручний Rolex Oyster Perpetual Air-King Компанія Rolex випустила нову колекцію хронометрів для пілотів. Інноваційні технології, унікальний годинниковий механізм та вишуканий дизайн з успіхом поєдналися у моделі Oyster Perpetual Air-King. Вперше годинник цієї серії був представлений громадськості у 1950-х роках минулого століття. Вони стали результатом копіткої роботи майстрів-годинників та унікальних технологій, що дозволяють використовувати хронометр […]

  Годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41

  Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41 Наручний годинник DATEJUST 41 серії OYSTERPERPETUAL – це поєднання елегантного стилю та високої якості. Ця модель стала продовженням знаменитої колекції DATEJUST компанії Rolex. Вперше світ вона була представлена ​​світу 1945 року. Це була новинка, яка перевернула уявлення про наручний годинник. Інноваційні технології, створені інженерами Rolex поєднувалися з елегантністю та […]