Про компанію Status Group

Вже більше 20 років ми успішно працюємо у годинниковій індустрії та надаємо послуги з продажу та викупу швейцарських годинників клієнтам на території України.

alt
Годинниковий ломбард в Києві

Купівля годинників

Годинниковий ломбард Status Group – це бутик швейцарських годинників, який займається продажем як абсолютно нових, так і вживаних годинників. На сайті представлений величезний асортимент хронометрів на будь-який смак та бюджет, починаючи від класичних Rolex Datejust та закінчуючи ексклюзивними Richard Mille. Важливо відзначити, що всі швейцарські годинники у Status Group проходять перевірку на автентичність та оцінку технічного стану механізму, корпусу. Також, якщо Ви зацікавлені в моделі, якої немає на сайті, ми можемо допомогти вам з їх пошуком та придбанням.

Ми цінуємо наших клієнтів і починаючи з 2000 року поставили собі за правило, що наш ломбард – це швидко, вигідно, безпечно і конфіденційно. Наші два основних напрямки це продаж та викуп швейцарських годинників, також надаємо послуги trade-in, видача грошей під заставу годинника, оцінка та перевірка на справжність, а також – ремонт та обслуговування.

продаж годинників

Годинниковий ломбард наручних швейцарських годинників

У нашому столичному ломбарді Ви можете не тільки купити годинник, але й продати. Викуп швейцарських годинників – досить популярна послуга, яка користується у нас великим попитом і є одним з основних наших видів діяльності. Навіщо витрачати час на пошуки покупця, який у результаті запропонує вам вартість нижчу за ринкову? Годинниковий ломбард Status Group викупить ваш годинник за аргументованою ціною в найкоротші терміни, в середньому угода триватиме 15-20 хвилин, і ви відразу отримаєте гроші на руки.

Годинниковий ломбард наручних швейцарських годинників
Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]