Комісійний продаж швейцарських годинників

Комісійний магазин Status Group допоможе Вам продати швейцарський годинник за найвищою вартістю за короткий термін.

Купити швейцарський годинник ломбард
Годинник комісійка у Києві

Комісійка – Реалізуємо ваш годинник

Якщо Ви зіткнулися з продажем свого швейцарського годинника і усвідомили наскільки це тривалий і складний процес, ломбард Status Group у Києві готовий запропонувати Вам таку послугу, як комісійний продаж годинників. Ваш екземпляр буде розміщений на продаж, за погодженою з Вами ціною, в нашому онлайн магазині, а також на одних із найпопулярніших профілях Instagram та Facebook у часовій сфері України, що дозволить Вам продати годинник максимально швидко та вигідно. До вартості, за яку буде продано Ваш годинник, додається комісія, яку отримає Status Group, як продавець вашого аксесуара.

Комісійний магазин Status Group працює виключно з оригінальними швейцарськими годинниками. Репліки, навіть високої якості, в комісійний продаж не приймаємо, тому всі годинники у Status Group проходять перевірку на справжність досвідченими годинниковими майстрами.

Комісійні годинники на “Status Group”

Серед численних столичних ломбардів та комісійок, “Status Group” вирізняється особливою надійністю, великим асортиментом комісійних годинників та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Як перевірений комісійний магазин годинників ми забезпечуємо ретельну діагностику стану кожного взятого на реалізацію хронометра. Для виконання необхідних діагностичних процедур використовується спеціальне обладнання та перевірені методики. Наші спеціалісти вивчають: точність ходу та стан механізму; наявність дефектів/недоліків; автентичність виробу. Після цього обумовлюється підсумкова вартість годинника для продажу з урахуванням комісії нашого ломбарду за надану послугу. Що гарантує покупцям справжність виробів та їхню оптимальну ціну, а продавцю – заощадить час і допоможе виручити максимальну суму грошей.

Годинник наручний комісійний купити
Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]