Ремонт швейцарських годинників у Status Group

Майстри Status Group виконують ремонт швейцарських годинників будь-якого рівня складності

Ремонт дорогих годинників на замовлення
Замовити ремонт оригінального годинника

Усунення складних поломок

Швейцарські годинники завжди супроводжують сучасну людину в житті, і нерідко зазнають пошкоджень під час експлуатації. До нас часто звертаються люди, які розбили скло на своєму хронометрі, втопили їх, пошкодили заводний вал або зламали кнопки. Подібних причин дуже багато, але наші годинникові майстри готові усунути будь-яку несправність. Фахівці Status Group займаються ремонтом годинників більше ніж 20 років і за цей час не зіткнулися з нездійсненним завданням! Багаторічний досвід, висока кваліфікація, а також використання професійного обладнання – це три головні складові, які описують наших майстрів.

Ми категорично не рекомендуємо самостійні спроби відремонтувати годинник, оскільки будь-яке втручання, без необхідних вмінь та обладнання, може призвести до серйозних пошкоджень та зламу годинникового механізму!

Ремонт швейцарських годинників

Ремонт швейцарських годинників у Києві

Годинникові майстри Status Group готові надати на найвищому рівні послуги: детальна діагностика швейцарських годинників; повний ремонт механізму; полірування та відновлення геометрії корпусу; заміна скла, корпусних деталей тощо; заміна елемента живлення; пошиття ременів на замовлення; Для більш детальної інформації, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за номером, вказаним у контактах.

Ремонт швейцарських годинників у Києві
Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]