ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКИХ ГОДИННИКІВ В STATUS GROUP

Ви можете дізнатися вартість годинника у експертів нашого ломбарду онлайн або за телефоном.

Оцінити швейцарський годинник онлайн

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Ломбард Status Group працює виключно з оригінальними хронометрами виробництва Швейцарії. Попередня онлайн оцінка займає не більше години і абсолютно безкоштовна. Повну оцінку годинника ми проводимо під час особистої зустрічі з кваліфікованим спеціалістом. Для попередньої оцінки Вашого швейцарського годинника нам знадобиться: бренд і модель або референс; 2-3 якісні фото.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Попередня онлайн оцінка швейцарських годинників

  ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКОГО ГОДИННИКА

  Не витрачайте час даремно. Оцінити годинник онлайн у нашому ломбарді легко та просто: 1) Ви заповнюєте вищезгадану форму на сайті. 2) Вона відправляється нашим спеціалістам для формування попередньої суми за Ваш швейцарський годинник. Основні фактори, що впливають на визначення попередньої вартості: • Модель годинника. Важливу роль відіграє ринкова ціна годинника, а також їх популярність. • Зовнішній вигляд. Онлайн-оцінка враховує зовнішній стан, чи немає подряпин, потертостей та інших дефектів. • Комплектність. Наявність коробки, ремінця або браслета, а також документів. Точну вартість Вашого швейцарського годинника наші майстри зможуть озвучити після перевірки в нашому офісі. Гарантія абсолютної анонімності та безпеки. Працюємо оперативно та прозоро, по телефону або через Viber/Telegram.

  ЩО ТАКЕ REF. І ДЕ ЙОГО ШУКАТИ?

  У сучасному світі існує безліч годинникових брендів, які мають великий асортимент. Для зручної орієнтації в модельному ряду годинникові мануфактури передбачили наявність унікального коду, який називається референс (ref.). Ці кілька цифр розкажуть про модель все: колір циферблату, матеріал корпусу, наявність ременя чи браслета тощо. Як приклад, розглянемо популярну модель Rolex Submariner. Важко підрахувати кількість варіацій виконання даного хронометра, для виготовлення використовується як сталь, так і золото. Rolex Submariner випускаються з різними кольорами циферблату та безелю. Саме референс дає чітке розуміння по конкретному виробі. На зображенні нижче синім кольором показано в яких місцях годинникові виробники найчастіше розміщують референс.

  Де знайти референс на годиннику

  Чинники, що впливають на вартість годинника

  Автентичність

  Неоригінальний годинник наш ломбард не розглядає, особливої цінності вони не несуть. Висновок про справжність хронометра фахівці зможуть зробити лише за особистого огляду.

  Стан

  На ціну оригінального швейцарського годинника вплине знос корпусу, ремінця та найголовніший стан механізму, а також працездатність усіх його функцій.

  Бренд

  Годинники популярних швейцарських брендів набагато дорожчі, ніж маловідомі виробники. Оцінюючи враховуються тенденції годинникового ринку.

  Колекційні годинники

  Деякі моделі випускаються в обмеженій кількості, що безпосередньо впливає на вартість комплекту швейцарського годинника.

  Cartier Panthere – не просто годинник!

  Годинник  Cartier Panthere вийшов у 1983 році, саме в «золоті роки» і відразу став хітом. Нині вони випускаються у трьох розмірах: mini, small, medium. Мають більш квадратний корпус із вісьмома маленькими гвинтами, обов’язкові римські цифри та (увага!!) секретний підпис Cartier у вигляді літери «X» у положенні «10 годин»   Ну і найголовніша особливість – це […]

  Чи варто купити Breitling Superocean та Superocean Heritage?

  Розглянемо колекції Breitling Superocean та Breitling Superocean Heritage, які Ви можете придбати в нашому магазині швейцарських годинників Status Group. Обидві моделі дайверські, з водонепроникним корпусом, безелем, що обертається, і індексами/цифрами, що світяться, на циферблаті. Superocean випускається з 1957 року, а Superocean Heritage вийшла на ринок через 50 років, у 2007 році, в 2017 році вийшли […]

  Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon з ефектом кування

  Audemars Piguet нещодавно представив новий образ Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon ref. 26730, в якому культовий візерунок Tapisserie був замінений на нетрадиційний циферблат, який імітує цікаву матову текстуру з «ямочками». В Audemars Piguet це назвали – циферблат з ефектом кування з накладними годинниковими мітками та стрілками Royal Oak з білого золота з люмінесцентним осадженим покриттям. […]