ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКИХ ГОДИННИКІВ В STATUS GROUP

Ви можете дізнатися вартість годинника у експертів нашого ломбарду онлайн або за телефоном.

Оцінити швейцарський годинник онлайн

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Ломбард Status Group працює виключно з оригінальними хронометрами виробництва Швейцарії. Попередня онлайн оцінка займає не більше години і абсолютно безкоштовна. Повну оцінку годинника ми проводимо під час особистої зустрічі з кваліфікованим спеціалістом. Для попередньої оцінки Вашого швейцарського годинника нам знадобиться: бренд і модель або референс; 2-3 якісні фото.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Попередня онлайн оцінка швейцарських годинників

  ОНЛАЙН-ОЦІНКА ШВЕЙЦАРСЬКОГО ГОДИННИКА

  Не витрачайте час даремно. Оцінити годинник онлайн у нашому ломбарді легко та просто: 1) Ви заповнюєте вищезгадану форму на сайті. 2) Вона відправляється нашим спеціалістам для формування попередньої суми за Ваш швейцарський годинник. Основні фактори, що впливають на визначення попередньої вартості: • Модель годинника. Важливу роль відіграє ринкова ціна годинника, а також їх популярність. • Зовнішній вигляд. Онлайн-оцінка враховує зовнішній стан, чи немає подряпин, потертостей та інших дефектів. • Комплектність. Наявність коробки, ремінця або браслета, а також документів. Точну вартість Вашого швейцарського годинника наші майстри зможуть озвучити після перевірки в нашому офісі. Гарантія абсолютної анонімності та безпеки. Працюємо оперативно та прозоро, по телефону або через Viber/Telegram.

  ЩО ТАКЕ REF. І ДЕ ЙОГО ШУКАТИ?

  У сучасному світі існує безліч годинникових брендів, які мають великий асортимент. Для зручної орієнтації в модельному ряду годинникові мануфактури передбачили наявність унікального коду, який називається референс (ref.). Ці кілька цифр розкажуть про модель все: колір циферблату, матеріал корпусу, наявність ременя чи браслета тощо. Як приклад, розглянемо популярну модель Rolex Submariner. Важко підрахувати кількість варіацій виконання даного хронометра, для виготовлення використовується як сталь, так і золото. Rolex Submariner випускаються з різними кольорами циферблату та безелю. Саме референс дає чітке розуміння по конкретному виробі. На зображенні нижче синім кольором показано в яких місцях годинникові виробники найчастіше розміщують референс.

  Де знайти референс на годиннику

  Чинники, що впливають на вартість годинника

  Автентичність

  Неоригінальний годинник наш ломбард не розглядає, особливої цінності вони не несуть. Висновок про справжність хронометра фахівці зможуть зробити лише за особистого огляду.

  Стан

  На ціну оригінального швейцарського годинника вплине знос корпусу, ремінця та найголовніший стан механізму, а також працездатність усіх його функцій.

  Бренд

  Годинники популярних швейцарських брендів набагато дорожчі, ніж маловідомі виробники. Оцінюючи враховуються тенденції годинникового ринку.

  Колекційні годинники

  Деякі моделі випускаються в обмеженій кількості, що безпосередньо впливає на вартість комплекту швейцарського годинника.

  Годинниковий шедевр від Dior
  Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

  Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

  Найдорожчі годинники світу

  Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]