Гроші під заставу швейцарського годинника

Годинниковий ломбард Status Group надає можливість своїм клієнтам закласти швейцарський годинник на найвигідніших умовах: швидко, вигідно та анонімно.

Гроші під заставу швейцарського годинника
Здати годинник під заставу

Гроші під заставу у Status Group

Status Group – це ломбард швейцарських годинників, який в першу чергу орієнтований на задоволення потреб клієнтів. Не варто поспішати продавати свій швейцарський годинник, який можна закласти на певний термін з наступним викупом. Розрахунок та оцінка проводиться онлайн або при особистій зустрічі і клієнт буквально за 15-20 хвилин отримує на руки необхідну суму.

Наш годинниковий ломбард гарантує:

Як отримати гроші за годинник?
Високу швидкість оцінки

Ми пропонуємо експрес-оцінку Вашого швейцарського годинника досвідченими спеціалістами ломбарду Status Group, для економії Вашого часу та зусиль.

Годинник під заставу у Києві
Грамотний висновок експерта

Ми використовуємо висококласне обладнання для перевірки точності ходу, цілісності механізму та його справжності. Експертна оцінка годинника проводиться з професійним обґрунтуванням їх вартості.

Гроші під заставу терміново
Вигідна пропозиція

Сума позики та умови будуть аргументовані ринковою вартістю Вашого годинника, а також їх станом та наявністю документів.

Здати годинник за гроші
Повну анонімність

Наш годинниковий ломбард у Києві гарантує повну конфіденційність нашим клієнтам під час та після укладення угоди.

послідовність оцінки годинника

1. Попередня онлайн-оцінка. Ви можете скористатися нашою формою для онлайн-оцінки швейцарського годинника, в якій необхідно вказати основну інформацію про Ваш годинник і найголовніше – прикріпити його фото. Ви можете надіслати всю цю інформацію до Telegram/Viber на будь-який із зазначених номерів телефонів у контактах. Дані будуть передані нашим експертам для попередньої оцінки вартості Вашого годинника. Всі деталі угоди Ви зможете обговорити зі спеціалістом, без особистого відвідування офісу, що значно заощадить ваш час. 2. Якщо вартість первинної онлайн оцінки Вас влаштує, ми призначимо особисту зустріч в одному з наших офісів. На даному етапі майстер перевіряє стан механізму і корпусу хронометра, їх документів, коробку, а також робить висновок про справжність Вашого швейцарського годинника і оголошує остаточну вартість виробу.

Отримати гроші під заставу годинника

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Для цієї процедури потрібна модель/референс, а також бренд Вашого швейцарського годинника. Обов’язково потрібно повідомити про наявність коробки та документів на годинник та додати до опису кілька якісних фотографій. Оцінка виробу здійснюється протягом години. Ця послуга абсолютно безкоштовна. Більш точно вартість Вашого годинника можна встановити під час особистої зустрічі.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Етапи отримання грошей під заставу

  1
  Онлайн оцінка годинника

  Надішліть нам фото Вашого годинника в Telegram /Viber або скористайтесь формою онлайн-оцінки. На основі фото та зазначеної інформації майстер називає їхню попередню вартість.

  2
  Особиста зустріч

  Для узгодження часу зустрічі та заключної оцінки ми зв’яжемося з Вами будь-яким зручним способом. При особистій зустрічі клієнта з представником ломбарду, Ваш годинник пройде остаточну перевірку.

  3
  Визначення суми позики

  Далі наші фахівці погоджують з Вами остаточну та аргументовану суму грошей під заставу, яка залежить від стану годинника, бренду та ексклюзивності моделі.

  4
  Оформление сделки

  Після погодження вартості годинника та умов Ви отримуєте повну суму кредиту без комісії, в іноземній валюті чи гривні.

  Часто задаваємі питання

  Де можна закласти швейцарський годинник у Києві?

  Це має бути перевірена компанія, якій можна довіряти, яка багато років працює на ринку, з позитивними відгуками та багатою клієнтською базою. Не можна довіряти дорогий годинник неперевіреним комісійкам або ломбардам. Це загрожує втратою не тільки найдорожчої речі, а й грошей.

  Чому саме годинниковий ломбард Status Group?

  У нас вже понад двадцять років досвіду роботи у цій галузі. Серед незліченних переваг співпраці ми можемо виділити таке: Вигідна відсоткова ставка, яка дозволяє легко викупити годинник назад; Професійна експертиза вашого швейцарського годинника. У нас працюють досвідчені фахівці та використовується професійне обладнання, що дає можливість максимально точно та грамотно оцінити виріб; Погодження суми за 20 хвилин. Ми чуємо наших клієнтів та враховуємо вашу думку під час обговорення остаточної вартості годинника. Гроші видаються того ж дня; Анонімність. Ваші особисті дані та інформація про угоду є комерційною таємницею.

  Які гарантії?

  • Справедлива оцінка годинника з професійним обґрунтуванням їх вартості. • Цілісність та збереження майна клієнта з моменту здійснення угоди до її завершення. • Конфіденційність гарантується – дані клієнтів не передаються та не перепродаються третім особам.

  Годинниковий шедевр від Dior
  Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

  Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

  Найдорожчі годинники світу

  Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]