Викуп годинників у “Status Group”

Терміновий викуп швейцарських годинників один з основних напрямків роботи в нашому ломбарді.

Терміновий викуп годинника дорого

продати годинник у Status Group

Годинниковий ломбард Status Group здійснює викуп нових й уживаних годин у місті Київ, до покупки розглядаємо виключно оригінальний годинник, підробки у скупку не приймаємо. Перевагу віддаємо швейцарським брендам, зазначеним далі. Якщо ж Ви хочете продати швейцарський годинник іншої марки – телефонуйте, і ми обов’язково розглянемо можливість придбання саме вашої моделі. Перед продажем, ми рекомендуємо перевірити наявність коробки та документів на годинник, так як це суттєво збільшує їхню вартість. Точну суму для викупу фахівці нашого ломбарду зможуть сказати лише після детальної експертизи, під час якої майстер перевіряє годинник на справжність, а також оцінює технічний стан механізму.

як продати швейцарський годинник?

Щоб отримати від ломбарду Status Group пропозицію про викуп швейцарського годинника, потрібно залишити заявку через форму онлайн оцінки або відправити фото до месенджерів Viber/Telegram для визначення попередньої вартості, або ж домовитися з нами про зустріч, протягом якої ми зробимо фактичну оцінку виробу. Ми сформуємо цінову пропозицію, яка буде відповідати реальній ринковій ціни за Вашою моделлю. У Status Group викуп швейцарського годинника займе не більше 10-15 хвилин вашого часу. Наш годинниковий ломбард завжди дотримується принципів максимальної відкритості та абсолютної прозорості ділових відносин. Це дозволяє нам гарантувати високу якість асортименту та підтримувати бездоганну репутацію вже понад 20 років.

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКІВ

Для проведення оцінки вартості годинника необхідно вказати бренд і модель/референс, а також уточнити наявність коробки, документів та додати кілька якісних фотографій. Оцінка проводиться протягом години, ця послуга є абсолютно безкоштовною. Точніша оцінка годинника відбувається під час особистої зустрічі з кваліфікованим фахівцем.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Етапи викупу годинника

  1
  Попередня оцінка

  Заповніть форму онлайн оцінки або відправте фото свого годинника на Viber/Telegram, на основі якого фахівці нашого ломбарду сформують приблизну вартість.

  2
  Особиста зустріч

  Під час особистої зустрічі наш годинникар робить висновок про справжність годинника, а також перевіряє працездатності всіх функцій механізму.

  3
  Визначення вартості

  Фахівець нашого ломбарду погоджує з Вами остаточну вартість викупу виходячи зі стану годинника, популярності моделі, а також наявності коробки та документів.

  4
  Продаж годинника

  Після погодження вартості за покупку вашого годинника, ви відразу ж отримуєте повну суму грошей на руки, без будь-яких комісій. Дані про угоду є абсолютно конфіденційними.

  Годинниковий шедевр від Dior
  Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

  Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

  Найдорожчі годинники світу

  Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]