Викуп годинників Rolex

Ломбард Status Group може викупити Ваш швейцарський годинник Rolex на найвигідніших умовах.

Швейцарские часы Rolex
Выкуп часов Rolex в Киеве

Продати годинник Rolex

Якщо Ви хочете продати свій швейцарський годинник Rolex, то годинниковий ломбард Status Group у Києві готовий Вам допомогти. Ми спеціалізуємося на викупі оригінальних годинників Ролекс як чоловічих, так і жіночих моделей, можемо купити Ваш годинник у Києві чи в будь-якому іншому місті України. Наші фахівці мають великий досвід в оцінці наручних годинників і гарантують чесну та обґрунтовану пропозицію щодо викупу. Щоб наш ломбард зміг здійснити викуп Вашого годинника Rolex, Вам потрібно слідувати наступним крокам.

ЯК ПРОДАТИ ГОДИННИК РОЛЕКС

1
Попередня оцінка

Скористайтеся формою онлайн оцінки або надішліть фотографії годинників на Viber/Telegram, щоб фахівці нашого ломбарду могли сформувати попередню вартість Вашого годинника.

2
Особиста зустріч

Під час особистої зустрічі нашого майстра з Вами буде зроблено висновок про оригінальність годинника, а також виконано перевірку працездатності всіх функцій механізму.

3
Визначення вартості

Фахівець ломбарду погодить з Вами остаточну вартість Вашого годинника виходячи зі стану годинника, популярності моделі, а також наявності коробки та документів.

4
Продаж годиннику

Після узгодження вартості вашого годинника для викупу, Ви відразу ж отримуєте повну суму грошей на руки, без будь-яких комісій. Дані про угоду є абсолютно конфіденційними.

ОНЛАЙН ОЦІНКА ГОДИННИКА

Для проведення оцінки вартості годинника необхідно вказати бренд і модель/референс, а також уточнити наявність коробки, документів та додати кілька якісних фотографій. Оцінка проводиться протягом години, ця послуга абсолютно безкоштовна. Точніша оцінка годинника відбувається під час особистої зустрічі з кваліфікованим фахівцем.

Де шукати референс?

  Коробка:
  Документи:  Переваги викупу годинників у Status Group

  Продать швейцарские часы rolex в Киеве

  При викупі годинника Rolex у нашому ломбарді, Ви отримуєте гарантовано вигідну та зручну співпрацю, адже ми враховуємо всі потреби наших клієнтів. Ми пропонуємо комплекс послуг, щоб вам не довелося витрачати свій час на складності при продажі годинника: безкоштовна консультація по телефону, попередня оцінка годинника на основі фотографій, професійний висновок найкращих фахівців України після візуального огляду та експертизи годинника. Якщо у вас немає документів на Ваш швейцарський годинник, не біда – це не суттєво вплине на підсумкову вартість. Якщо ви вирішили продати годинник Rolex, звертайтесь до ломбарду Status Group!

  Продать швейцарские часы rolex в Киеве

  ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

  Які моделі Ролекс може викупити ваш ломбард?

  • Cosmograph Daytona;
  • GMT‑Master II;
  • Yacht‑Master;
  • Sea‑Dweller;
  • Sky-Dweller;
  • Day‑Date;
  • Datejust;
  • Lady‑Datejust;
  • Explorer;
  • Milgauss;
  • Oyster Perpetual;
  • Submariner;
  • Air-King;
  • Cellini;

  Чи можна продати годинник Ролекс без документів?

  Звичайно, наш ломбард може викупити ваш годинник без документів, після перевірки годинника на справжність нашим експертом.

  Cartier Panthere – не просто годинник!

  Годинник  Cartier Panthere вийшов у 1983 році, саме в «золоті роки» і відразу став хітом. Нині вони випускаються у трьох розмірах: mini, small, medium. Мають більш квадратний корпус із вісьмома маленькими гвинтами, обов’язкові римські цифри та (увага!!) секретний підпис Cartier у вигляді літери «X» у положенні «10 годин»   Ну і найголовніша особливість – це […]

  Чи варто купити Breitling Superocean та Superocean Heritage?

  Розглянемо колекції Breitling Superocean та Breitling Superocean Heritage, які Ви можете придбати в нашому магазині швейцарських годинників Status Group. Обидві моделі дайверські, з водонепроникним корпусом, безелем, що обертається, і індексами/цифрами, що світяться, на циферблаті. Superocean випускається з 1957 року, а Superocean Heritage вийшла на ринок через 50 років, у 2007 році, в 2017 році вийшли […]

  Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon з ефектом кування

  Audemars Piguet нещодавно представив новий образ Royal Oak Selfwinding Flying Tourbillon ref. 26730, в якому культовий візерунок Tapisserie був замінений на нетрадиційний циферблат, який імітує цікаву матову текстуру з «ямочками». В Audemars Piguet це назвали – циферблат з ефектом кування з накладними годинниковими мітками та стрілками Royal Oak з білого золота з люмінесцентним осадженим покриттям. […]