Годинник OYSTER PERPETUAL YACHT-MASTER 40

19.09.2022 - 09:59

Годинник OYSTER PERPETUAL YACHT-MASTER 40 компанії Rolex – втілення вишуканого елегантного стилю та витриманого дизайну. Він розроблений для серйозних чоловіків, які віддають перевагу активному способу життя та яхт-спорту.

Годинник Ролекс YACHT-MASTER 40

Матеріал корпусу OYSTER PERPETUAL YACHT-MASTER 40 18-кратне золото рожеве. Цей незвичайний сплав був розроблений у стінах компанії Rolex і став відмітним знаком якості. Неповторний відтінок та благородний блиск підкреслюють статус власника годинника. Особливість рожевого золота – стійкість до часу. Воно не тьмяніє і не втрачає блиску, залишаючись чудовим предметом розкоші.

Циферблат YACHT-MASTER 40 виконаний у чорному кольорі. Поєднання темного циферблату та світлого дорогоцінного металу забезпечує хорошу читаність показників. Точність часу легко визначити за рахунок використання широких стрілок годинника та великих позначок.

Серце хронометра – механізм 3135. Він зібраний найкращими майстрами-годинникарями у стінах компанії Rolex. Висока точність часових показників та якість деталей по праву оцінили у всьому світі.

Браслет моделі також справжній шедевр. Він є металевою пластиною зі сплаву титану і нікелю, покриту чорним еластомером. Цей матеріал нейтральний і стійкий до механічних пошкоджень. Для надійності кріплення браслет доповнений поздовжніми підкладками, які також є запатентованою розробкою Rolex.

Бензель YACHT-MASTER 40 обертається у двох напрямках, що робить цей хронометр хорошим рішенням для яхтсменів. Подвійний хід дозволяє визначати час проходу між островами чи буями.

Як і у всіх моделях хронометрів Rolex, доступ до годинникового механізму прихований спеціальним ключем-замком. Відкрити його можуть тільки майстри-часовики компанії.

Інші статті
дивитися всі