Годинник COSMOGRAPH DAYTONA

19.09.2022 - 10:15

Годинник COSMOGRAPH DAYTONA від Rolex

Наручний годинник COSMOGRAPH DAYTONA – інноваційний агрегат, що став продовженням неповторної серії DAYTONA, що була презентована у 1963 році. Хронограф був розроблений інженерами корпорації Rolex спеціально для швидкісних перегонів.

Перша модель годинника стала легендарною. Автогонщики визнали її високу точність та хороші технічні характеристики.

Особливість нової моделі COSMOGRAPH DAYTONA

Чоловічий оригінальний годинник COSMOGRAPH DAYTONA від Ролекс

Інженери укомплектували нову COSMOGRAPH DAYTONA керамічним безелем із тахіметричною шкалою. Використовуючи її, водій може відображати швидкість руху автомобіля до 400 м/год. Чіткість читання показників забезпечена матеріалом шкали. Відмітки заповнені платиною за допомогою технології PVD.

Унікальність моделі полягає не лише у можливості вимірювати швидкість руху. Бензель хронометра DAYTONA – справжній шедевр. Він виготовлений з високоякісної кераміки, не схильної до механічних пошкоджень. Також бензель Cerachrom не піддається впливу сонячних променів. Його колір залишиться незмінним протягом десятиліть.

Корпус годинника COSMOGRAPH DAYTONA

Корпус хронометра COSMOGRAPH DAYTONA виготовлений у найкращих традиціях компанії Rolex. Він витримує тиск води на глибині до 100 м, стійкий до механічних пошкоджень та довговічний.

В якості основного матеріалу для виготовлення корпусного кільця використовувалася нержавіюча сталь 904L.

Задня кришка корпусу – рельєфна. Вона забезпечує захист механізму годинника від пошкоджень. Відкрити кришку можуть лише майстри компанії Rolex за допомогою спеціального ключа.

Годинний механізм

Наручний годинник COSMOGRAPH DAYTONA укомплектований сучасним калібром 4130 з автоматичним підзаводом. Як і інші механізми хронографів, ця модель розроблена та зібрана ексклюзивно компанією Rolex.

Унікальність механізму 4130 полягає в мінімальній кількості використовуваних деталей та максимальній точності виробу.

Браслет годинника

Браслет хронометра виготовлений із міцної нержавіючої сталі 904L. Для комфортного використання передбачено систему моментальної зміни розміру браслета. Як засувка використовується запатентована застібка Oysterlock.

Інші статті
дивитися всі