Годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41

19.09.2022 - 10:35

Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DATEJUST 41

Наручний годинник DATEJUST 41 серії OYSTERPERPETUAL – це поєднання елегантного стилю та високої якості. Ця модель стала продовженням знаменитої колекції DATEJUST компанії Rolex.

Вперше світ вона була представлена ​​світу 1945 року. Це була новинка, яка перевернула уявлення про наручний годинник. Інноваційні технології, створені інженерами Rolex поєднувалися з елегантністю та витриманим стилем. Унікальність перших DATEJUST полягала в тому, що вони позиціонувалися як автоматичний, водонепроникний хронометр з відображенням дати. Минуло десятиліття, а якість та основні стилістичні рішення колекції залишилися незмінними.

Rolesor – стиль, що пройшов через роки

Rolex, як і інші компанії, має свою візитну картку, за якою її вироби дізнаються у всіх куточках світу. Якщо для світових брендів це значок або поєднання букв на логотипі, то для Ролекс – це неповторне співзвуччя дорогоцінних матеріалів та звичайної сталі у виробах.

У 1933 році майстри компанії вперше спробували скомбінувати золото та сталь. Дорогоцінний матеріал надавав годинникам особливий шарм та елегантність, а сталь забезпечувала надійну роботу механізму та його довговічність.

У 1948 році стиль Rolesor був уперше втілений у життя. Результатом став годинник серії DATEJUST. Саме в них майстри використали елегантний і водночас простий принцип, а саме: заводську голівку, центр браслета та бензель відлили з рожевого золота, власного виробництва. Корпусне кільце та ланки з боку браслета виконали з нержавіючої сталі 940L. Це поєднання стало першим практичним та елегантним рішенням для наручного годинника.

DATEJUST 41 – особливий корпус

Корпус DATEJUST 41 – висока якість та довговічність. Виробник гарантує водонепроникність корпусу на глибині до 100 метрів.

Корпусне кільце виконане з нержавіючої сталі. Скло виготовлене із сапфіру та доповнено спеціальною циклопічною лінзою для покращення відображення дати.

Задня кришка корпусу герметично пригвинчена до корпусу. Доступ до механізму годинника надійно захищений. Кришка відкривається лише спеціальним ключем, присутнім виключно у майстрів компанії.

Механізм наручного годинника DATEJUST 41

Годинник DATEJUST 41 від Ролекс

Модель укомплектована новим надточним механізмом калібром 3235. Складання проводиться тільки на стінах компанії вручну, що гарантує якість і точність ходу годинника.

Браслет DATEJUST 41

Наручний годинник Ролекс DATEJUST 41 оригінал

DATEJUST 41 випускаються із браслетами Oyster та Jubilee. Стиль та виконання відповідають головному принципу компанії – сталь і рожеве золото. Довжина ланок збільшується системою Easylink.

Інші статті
дивитися всі