Найдорожчі годинники світу

11.10.2022 - 15:24

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі.

Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, вагою 200 карат.

Друге місце по праву належить хронометр Patek Phillipe’s Supercomplication. Його ціна 11 млн. у. Створений в 30-і роки минулого століття на замовлення банкіра з Нью-Йорка, він шанується досі.

Кращим швейцарським годинникарям знадобилося 5 років для їх створення. Результатом копіткої праці став унікальний годинниковий механізм, укладений у золотий корпус із срібним циферблатом.

Особливість Patek Phillipe’s Supercomplication – нічне небо з сузір’ями, які видно з будинку банкіра, точні свідчення світанку та заходу сонця в Нью-Йорку та ще безліч додаткових функцій.

Vacheron Constantin Tourdel’Ile – годинник із 4-х мільйонним хронометром. Його ціна становить 1,5 млн. у.о. Унікальність виробу – відображення точного часу у будь-якій точці світу. Швейцарські майстри витратили чимало часу на створення такого складного механізму.

Годинник Patek Philippe Sky Moon Tourbillon оцінюється в 1,3 у.о. Оригінальний стиль, витриманий дизайн та складний механізм із двома циферблатами, вічним календарем та показаннями фази місяця вражають точністю.

Хронометр The Chopard Super Ice Cube – ще один представник дорогих годинників. Браслет інструктований діамантами вагою 66 карат кричить про розкіш і велич. Неповторна сонячна гра променів на гранях перетворює його на живий шматочок льоду.

Стильним чоловікам, які звикли до розкішних та якісних речей, сподобається годинник Hublot Black Caviar Bang. Він випускаються у чорному корпусі із чорними діамантами. Унікальність годинника – невидимі грані, приховані під оздобленням білого золота.

Модель Louis Moinet – унікальний годинниковий механізм. Крім високоякісного годинникового механізму, вбудованого музичного інструменту та золотого оздоблення, у них інструктовані частинки метеориту. За допомогою них хронометр відображає місячні фази.

Поєднання класичного стилю та майстерності годинникарів представлені у моделі Blancpain 1735. Його ціна складає 800 тисяч доларів. Платиновий корпус і дорогоцінне каміння надають хронометру елегантної розкоші.

Заключне місце у списку займає виріб Breguet. Його ціна 734 тис. у. Корпус годинника відлитий з 18-ти каратного золота і доповнений кришкою, що обертається.

Інші статті
дивитися всі