Breguet Tradition Chronographe Indépendant знову завоював титул «Годинник року»

16.09.2022 - 05:26

Видання про моду та стиль GQ Spain вкотре підбило підсумки конкурсу «Годинник року». В черговий раз, а точніше 4, почесну нагороду надали годиннику Breguet Tradition Chronographe Indépendant. Суддями престижного конкурсу були 8 всесвітньо відомих професіоналів, які знаються на всіх нюансах годинникової справи. Оцінивши всі представлені варіанти, вони віддали свої голоси на користь цього, по праву оригінального виробу.

Наручний годинник Breguet Tradition Chronographe Indépendant

Інноваційний годинник Breguet Tradition Chronographe Indépendant світ вперше побачив у 2015 році. Він є неповторним поєднанням сучасних технологій та витриманого, стильного дизайну. Класичне оздоблення, гармонійне симетричне розташування складових елементів на платиновому циферблаті знайшли відгук у серці колекціонерів, поціновувачів годиникового мистецтва, журналів та нагород, як HauteTime, L’Orologio та Revolution.

Головна ж особливість моделі полягає у поділі механізмів годинника та хронометра. Майстри компанії витратили чимало часу на пошук вирішення цієї проблеми. Результатом копіткої праці стала розробка двох незалежних систем балансу із частотою коливань 3 та 5 Гц.

Інші статті
дивитися всі