Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

19.10.2022 - 15:44

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі.

Платина – візитна картка марки Ролекс

Наручний годинник OYSTER-PERPETUAL DAY-DATE-40

Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється благородним сріблястим кольором і неповторним блиском. Використовується для виготовлення ексклюзивних ювелірних виробів та годинників.

Особливість платини полягає у надзвичайній м’якості та податливості. Тому робота з нею потребує високої майстерності, копіткості та надзвичайної акуратності.

Для виготовлення годинників компанія Ролекс використовує платину 950 проби. Її спеціально виготовляють з виробництва фірми. Такий підхід до матеріалів для виробів забезпечує їх високу якість та надійність.

Особливий циферблат

Елітний годинник оригінал OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Впізнаваність годинників фірми Ролекс забезпечує неповторний циферблат. Дизайнери не одного покоління працювали над особливою стилістикою марки. Сьогодні шанувальникам компанії достатньо одного погляду, щоб відрізнити ролекси з тисяч наручних годинників. Неповторний дизайн циферблату, гарна читаність усіх показань та позначки із чистого золота – ось особливі прикмети виробів компанії.

Стиль та оформлення циферблату Ролекс проводиться виключно у стінах компанії. Головна ж особливість у тому, що механізми збираються майстрами вручну. Кропотлива та акуратна робота гарантує високу якість виробів та точність ходу годинника.

Браслет годинника OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Браслет годинника DAY-DATE 40 – це теж шедевр. Він був розроблений до випуску перших моделей серії DAY-DATE та відрізняється не лише елегантним оформленням. Його унікальність – це напівкруглі трирядні ланки та дорогоцінні матеріали найвищої проби.

Годинний механізм

Швейцарський годинник DAY-DATE 40 від Ролекс

Модель DAY-DATE 40 комплектується інноваційним годинниковим механізмом, калібром 3255. Він ретельно розроблявся інженерами компанії Ролекс протягом кількох років. Безліч тестувань, участь нових технологій та кращих годинникарів дозволило створити надточну серцевину для нового годинника.

Механізм 3255 відзначений 14 патентами, які підкреслюють його точність, міцність, водонепроникність та унікальність.

Інші статті
дивитися всі