Годинник YACHT-MASTER II

05.10.2022 - 15:04

Наручний годинник YACHT-MASTER II – унікальна модель, розроблена спеціально для людей, які захоплюються гонками на яхтах на професійному рівні. Її особливість полягає у вбудованому лічильнику зворотного відліку. Він програмується та комплектується механічною пам’яттю. Використання цього пристрою дозволяє синхронізувати годинник з періодом відліку часу перед стартом, що є актуальним для регати.

Матеріали годинника YACHT-MASTER II

Для створення моделі YACHT-MASTER II, так само як і для інших годинників серії OYSTER PERPETUAL, використовується унікальний стиль Rolesor. У ньому гармонійно поєднується благородний блиск золота та практичність нержавіючої сталі. Неповторне поєднання матеріалів є ексклюзивним рішенням компанії Rolex.

Стиль циферблату

Циферблат годинника YACHT-MASTER II випускається в білому кольорі. Секундна та хвилинна стрілка виділена червоним відтінком. Таке поєднання дозволяє швидко та чітко визначити тимчасові показники та стартувати вчасно з іншими яхтсменами.

Браслет годинника

Ця модель годинника комплектується стильним браслетом OYSTER. Він є гарним поєднанням якості, надійності та функціональності. Для швидкого зміни розміру браслет оснащений запатентованою системою Easylink. Це додаткова ланка, що моментально збільшує довжину браслета на 5 мм.

Годинниковий механізм

Оригінальний годинник Rolex YACHT-MASTER II

Годинникові механізми компанії Rolex – це справжні шедеври. Вони розробляються лише у стінах компанії. Найкращі майстри та інженери працюють над створенням нових, досконалих механізмів з інноваційними властивостями.

Для наручного годинника YACHT-MASTER II також був виготовлений ексклюзивний механізм калібром 4161 з функцією автоматичного підзаводу. На створення агрегату майстри витратили 35 тисяч годин. Результат – висока точність показників та надійність.

Бензель – інновація для яхтсменів

У більшості наручних годинників бензель працює автономного від годинникового механізму. Винятком стала модель YACHT-MASTER II. У ній бензель з’єднаний із «серцем» хронографа. Такий підхід дозволив максимально покращити функцію зворотного передстартового відліку. Використовуючи запатентований бензель Ring command власник годинника може синхронізувати часові показники хронографа та суддівського годинника до початку старту.

Інші статті
дивитися всі