Годинник Ulysse Nardin – Ulysse Anchor Tourbillon

16.09.2022 - 05:37

На Базельській виставці годинникової майстерності в 2015 році вперше був представлений світові годинник Ulysse Nardin – Ulysse Anchor Tourbillon з інноваційною системою спуску. Вона складається з круглої рамки, виготовленої з кремнію, з анкером, закріпленим на двох пружинах плоскої форми. Анкер рухається за рахунок вигину пружин у праву та ліву сторону.

Ulysse Anchor Tourbillon наручний годинник лімітованої колекції

Серія була лімітованою і складалася лише з 36 моделей із двома варіаціями циферблату – біле та рожеве золото.

Особливістю Ulysse Anchor Tourbillon 2015 став турбійон. За рахунок його використання покращується точність показників кишенькового та наручного годинника. Також він надає хронометру особливої ​​чарівності та екстравагантності.

Наявність турбійону дозволила цій моделі стати кращою на престижному годинниковому Гран-прі GPHG і здобути нагороду «Турбійон». Оцінка проводилася найкращими експертами у годинниковій індустрії.

На конкурсі була представлена ​​класична модель годинника Ulysse Anchor Tourbillon з циферблатом, покритим за допомогою спеціальної техніки Grand Feu.

Компанія Ulysse Nardin не зупинилася на досягнутий успіх. Цього року цінителям годинника вона представляє нову лімітовану серію Ulysse Anchor Tourbillon, випущену у карбоновому конкурсі.

Інші статті
дивитися всі