“Годиннику для президентів” вже 60!

16.09.2022 - 04:34

Створена дизайнерами компанії Rolex лінійка президентського годинника Oyster Perpetual Day-Date у 2016 році відзначила свій 60-річний ювілей!

Перша модель унікальних по дизайну та функціональності хронометрів Perpetual Day-Date була представлена ​​годинникарями Ролекс ще в 1956 році. Це був перший наручний годинник, на циферблаті якого одночасно відображалася і дата, і повна назва дня тижня. Аксесуар із спеціально розробленим триланковим браслетом був представлений цінителям швейцарських механізмів у двох версіях:

Таке виконання, дизайн і ювелірна точність складання миттєво перетворили Oyster Perpetual Day-Date на справжній еталон, затребуваний серед впливових людей та успішних бізнесменів. Охоче ​​носили «президентський годинник» і глави держав. У тому числі Дуайт Ейзенхауер і Джон Ф. Кеннеді.

“Ювілейна устриця”: Perpetual Day-Date 36

З нагоди 60-річного ювілею президентської лінійки компанія Rolex розробила та презентувала нову модель хронометра. Це виконаний з жовтого золота з інкрустацією діамантами Oyster Perpetual Day-Date 36. 52 дорогоцінні камені круглого огранювання прикрашають виріб по обідку. Ще 217 діамантів розташовано на нефритовому циферблаті хронометра.

Завдяки насиченому кольору самого циферблату і деталям з 18-каратного золота, що не тьмяніє, в новій моделі простежується стилістика знаменитого бренду і постійне прагнення компанії Ролекс до досконалості. Результатом цього прагнення вважатимуться:

До речі при створенні та складання ексклюзивних Perpetual Day-Date 36 багато операцій виконуються вручну. Що, безперечно, впливає не лише на якість виробу, а й на його ціну!

Інші статті
дивитися всі