Годинник Rolex Oyster Perpetual Air-King

19.09.2022 - 10:46

Годинник наручний Rolex Oyster Perpetual Air-King

Компанія Rolex випустила нову колекцію хронометрів для пілотів. Інноваційні технології, унікальний годинниковий механізм та вишуканий дизайн з успіхом поєдналися у моделі Oyster Perpetual Air-King.

Годинник Rolex Oyster Perpetual Air-King

Вперше годинник цієї серії був представлений громадськості у 1950-х роках минулого століття. Вони стали результатом копіткої роботи майстрів-годинників та унікальних технологій, що дозволяють використовувати хронометр високо в небі.

Хронограф Perpetual Air-King оснащений сучасним механізмом 3131. Це надточний калібр, не схильний до впливу електромагнітних полів і різких температурних змін, що супроводжують авіаторів.

Автоматичний підзавод та унікальна спіраль балансу Parachrom дозволяють їм точно і безперебійно працювати на будь-якій висоті.

Корпус годинника Oyster Perpetual Air-King, як і інші моделі серії Oyster, виготовлений із особливої ​​сталі 904L. Цей матеріал не піддається впливу часу та механічним пошкодженням.

Задня кришка корпусу рельєфна. Вона замикає годинниковий механізм на спеціальний ключик, відкрити який можуть тільки годинникар компанії Rolex.

Циферблат виконано у чорному відтінку. Оригінальності йому надають великі числові показники «3, 6, 9». Для зручного відліку часу передбачені щохвилини.

Скло циферблату виконане із сапфіру та стійке до струсу та падіння.

Модель Oyster Perpetual Air-King оснащена спеціальною подвійною герметизацією Twinlock, що гарантує водонепроникність на глибині до 100 метрів.

Браслет хронометра для авіаторів виготовлений із сталі 904L. Великі ланки надійно скріплені між собою. Для зміни довжини браслета встановлено систему EASY LINK з додатковою ланкою.

Інші статті
дивитися всі