Годинники нового покоління

19.09.2022 - 11:23

Всесвітньо відомі марки Graff, Rolex, DeLaneau порадували своїх шанувальників новими незвичайними моделями годинників.


«Космічний масштаб» Graff

Наручний годинник Graff

Відома ювелірно-годинникова марка з Британії представила оригінальну модель годинника GyroGraff World. Циферблат виготовлений з білого золота, а на ньому зроблено лазерне та ручне гравіювання, що зображає рельєф Землі. Вся композиція розфарбована із застосуванням техніки гарячої емалі. На позначці «5 годин» розташовується турбійон (спеціальний пристрій для надточного ходу годинника), а на семигодинному розподілі знаходиться індикатор місячних фаз.

Ця унікальна модель виконана лише у п’яти примірниках. Корпус годинника зроблений з рожевого золота і прикрашений діамантами.


 

Новинка від Rolex

Ексклюзивний годинник Rolex

Rolex представив нову надточну модифікацію своєї відомої моделі годинника Cellini Time. Нова модель оформлена в корпус із рожевого золота (діаметра 39 мм), білий циферблат покритий лаком.

Тепер всі годинники Rolex проходять спеціальну сертифікацію «Надточного Хронометра Rolex» у власних лабораторіях компанії. Середня похибка ходу Хронометра всього -2/+2 секунди за день.


Підсумок спільної роботи

Чоловічий годинник MB&amp ;F

Два бренди: годинникова марка Максиміліана Бюссера MB&F та студія Black Badger Джеймса Томпсона представили оригінальну модифікацію двох годинникових моделей від MB&F; Це HMX (з’явився в 2015 році) і перший настільний годинник Starfleet Machine. Обидві моделі випущені в обмеженій кількості (всього по 18 екземплярів). Годинник має вставки з люмінесцентних матеріалів Radar Green, Phantom Blue і Purple Reign.


 

«Індивідуальний підхід»

DeLaneau

Швейцарська марка DeLaneau спеціалізується на виробництві унікального годинника в єдиному екземплярі, або на індивідуальне замовлення. Як правило, кількість випущених протягом року моделей – близько п’ятдесяти. На виставці DeLaneau представила унікальний годинник Celeste. Лише декор циферблату зажадав від ювеліра 60 годин роботи. Декор представляє накладені один на інший тонкі шари золота та срібла.


Інші статті
дивитися всі