Hammerhead Shark: нова акула у дайверській серії Ulysse Nardin

16.09.2022 - 04:49

Знаменита дайверська колекція від Ulysse Nаrdin в 2016-му поповнилася ще одним хронометром. Причому випущений у двох версіях годинник Hammerhead Shark вперше оснащений нетиповим для Diver Chronograph мануфактурним калібром UN-150 із пружиною балансу, кремнієвим спуском, автопідзаводом.

Чудовий ексклюзивний годинник Ulysse Nardin Diver Chronograph Hammerhead Shark

Явною гідністю Hammerhead Shark є не лише безупинна робота (48 годин), а й водонепроникність хронометра на 300-метровій глибині. Як і вся серія Ulysse Nardin Diver Chronograph, механізм максимально герметичний. Спеціальні кнопки і заводна головка, що фіксується на різьбленні, перешкоджають попаданню вологи і дозволяють хронометру витримувати тиск у 30 бар.

Творці нової “акули” приділили увагу як функціональності годинника, так і їх зовнішньому виконанню. Збільшений циферблат із великими стрілками, темно-синій відтінок, синій каучуковий ремінець та тиснення акули-молота чітко відображають морський дух усієї колекції.

Прикрашений зображенням риби-молота годинник – справжній ексклюзив. Хронометри Hammerhead Shark випущені в обмеженій кількості. Лімітований тираж моделі склав трохи менше 400 екземплярів: 300 виробів у сталевому корпусі та 99 хронометрів з рожевого золота.

Інші статті
дивитися всі