“Пташка співуча” – The Charming Bird

16.09.2022 - 05:56

Jaquet-Droz-Charming-Bird

Майстри відомого швейцарського годинникового бренду Jaquet Droz представили нову модель «співочого годинника» – The Charming Bird.

Одна з найстарших швейцарська годинникова марка Jaquet Droz (заснована в 1738 році) представила перший годинник з співачкою синицею в 2013 році (275-річчя бренду). А вже за два роки цей механізм був удостоєний гран-прі годинникового мистецтва в Женеві (номінація «Унікальна механіка»).

В основі «співаючого» годинникового механізму знаходиться система, яка являє собою три мініатюрні трубки, виготовлені із сапфірового скла. Трубки забезпечені мікроскопічними поршнями, в які надходить повітря. При зміні його об’єму, а також швидкості руху поршня з’являються різної висоти звуки, які сприймаються як пташиний свист.

Годинник також має мініатюрну реалістичну фігурку синиці, закриту прозорим сапфіровим куполом. Якщо натиснути кнопку в положенні «2 години», то пташка починає повертатися, змахувати крилами і розкривати дзьобик.

У попередніх моделях механізм «свисту» був поміщений під сапфірове скло і був повністю видно. У новій модифікації він закритий перламутровим диском із ручним розписом та гравіюванням. Циферблат годинника зроблений з оніксу, а сам корпус, що має діаметр 47 мм, виготовлений з рожевого та білого золота.

Інші статті
дивитися всі