Співпраця Rolex з тенісним турніром Wimbledon

21.12.2022 - 23:41

Співпраця Rolex з тенісним турніром Wimbledon давня, понад 40 років, на честь цього навіть є особливий циферблат на модель Datejust.

Rolex є офіційним годинниковим партнером тенісного турніру Wimbledon з 1978 року і як годинниковий бренд зі світовим ім’ям, Rolex прагне підтримувати та розвивати спорт, який вважається одним із найелітніших та найзначніших у світі. В рамках співпраці з Wimbledon, Rolex надає технічну підтримку турніру, виконує функції хронометриста, а також надає спеціальні годинники для суддів та організаторів турніру. Крім того, Rolex розробляє спеціальні рекламні кампанії та маркетингові матеріали, які привертають увагу до турніру та допомагають збільшити його популярність серед глядачів у всьому світі.Щоб символізувати співпрацю між Rolex і Wimbledon, бренд випустив у 2009 році унікальний циферблат для Rolex Datejust, назвавши його «Wimbledon Rolex». Основна відмінність цього циферблату: на сірому фоні римські цифри зеленого кольору, що нагадують траву на кортах, а колір лицьового боку циферблату – сланцево-сірий.В даний момент у нашому магазині Status Group є Rolex Datejust Wimbledon 36 mm нержавіюча сталь, гладкий рант, браслет jubilee . Крім того, Ви завжди можете зв’язатися з нашими консультантами для уточнення, чи є бажаний годинник у наявності та чи можна його замовити.

PS: до речі, основна відмінність турніру Wimbledon полягає в тому, що гравці повинні бути в білому одязі, а в перервах глядачам подають полуницю з вершками.

Інші статті
дивитися всі