Продаж годинників Audemars Piguet

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний годинник Audemars Piguet за найвигіднішими цінами в Україні.

Подлинные часы Audemars Piguet

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ – Audemars Piguet

Стан:
Вартість:

Чому варто придбати Audemars Piguet?

Купівля швейцарського годинника — це відмінна інвестиція, яка підкреслить Ваш статус. Часовий будинок Адемар Піге – провідний виробник годинників найвищого рівня з багатою історією та традиціями. Ціна годинника Audemars Piguet досить висока і придбати такий хронометр можуть виключно заможні пані та панове. Якість оригіналів відповідає найвищому зразку, а елегантність і стиль вгадується в характерних восьмикутних хронометрах Royal Oak. Годинники марки Аудемарс Піге виробляється на фабриках у Ле-Локлі та Мейріні в Женевському кантоні. Продаж годинника Audemars Piguet відбувається по всій земній кулі. Є модифікації із золота та платини. У магазині Status Group можна вибрати і купити швейцарський годинник Audemars Piguet. Цей бренд має величезну лінійку як класичних, так і професійних моделей.

Купить швейцарские часы audemars piguet в Киеве
Брендовые оригинальные часы audemars piguet купить

Досягнення Audemars Piguet

• У 1921 році був випущений найменший у світі репетир із механізмом діаметром 15,8 мм. • Калібр 9ML та його наступник калібр 2003 є прикладом неперевершеної витонченості при надзвичайній товщині 1,64 мм. • Калібр 2120/2800 (3,95 мм). Найтонший калібр годинника у світі став провісником повернення складних механізмів після кварцової кризи. • Компанія випустила перший в історії наручний годинник з турбійоном з автопідзаводом у надтонкому корпусі товщиною 5,3 мм. Турбійон, як і раніше, залишається одним з найменших у світі, його діаметр становить 7,2 мм. • Перша модель Royal Oak Offshore діаметром 42 мм стала піонером у виробництві великого наручного годинника. • Випуск моделі 25800 Royal Oak із вічним календарем, що пропонує унікальну альтернативу стандартному розміру 39 мм. • У 2016 році модель Royal Oak Concept Supersonnerie reference 26577 встановила новий стандарт акустичних характеристик хвилинного репетира.

Популярні моделі годинників Audemars Piguet

Швейцарские часы audemars piguet оригинал купить онлайн

Годинник Royal Oak від Audemars Piguet по праву зайняв своє місце в книгах з історії. Найголовнішим досягненням мануфактури можна назвати модель Royal Oak з циферблатом Tapisserie. Це найперший у світі спортивний годинник класу люкс. Продовжуючи лінію Royal Oak 1972 року, Concept — це дійсно функціональний годинник класу люкс для спорту та активного способу життя. Royal Oak Offshore – одна з перших великих моделей, прозвана «Звіром» за безпрецедентно масивний розмір корпусу.

Швейцарские часы audemars piguet оригинал купить онлайн
Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]