Продаж годинників Richard Mille

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальні швейцарські годинники Richard Mille за найвигіднішими цінами в Україні.

Швейцарские часы Richard Mille

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ – Richard Mille

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник Richard Mille?

З самого початку годинник Richard Mille був народжений в результаті експериментальних досліджень високотехнологічних матеріалів з характерним дизайном. Фактично, одним із перших слоганів марки був: «Гонкова машина на зап’ясті». Годинник Richard Mille може бути розкішним або ультрарозкішним. Ціна годинника RICHARD MILLE звичайно незрівнянна з Mercedes Benz, але вони коштують стільки ж, скільки володіння розкішним будинком з гаражем, в якому стоїть Mercedes S-класу. Годинник швейцарського бренду Richard Mille у Status Group можна придбати менш ніж за 100 000 доларів США. Однак більшість хронометрів цієї марки коштують не менше $5 000 000, включаючи RM056, які коштують понад $2,2 млн.

Швейцарские наручные часы Richard Mille стоимость в Киеве

Досягнення Richard Mille у часовій індустрії

Оригинальные часы Richard Mille купить в Киеве

У 1999 році Рішар Мілле вирішив створити свою особисту марку годинників класу люкс, які часто асоціюються зі стилем бароко та коштовними матеріалами, такими як золото та платина. Багатий досвід та численні контакти в цій галузі допомогли йому налагодити активну співпрацю з одними з найкращих виробників механізмів та компонентів у Швейцарії. Але в той же час Richard Mille демонстрував велику повагу до швейцарських традицій високого годинникового мистецтва, створюючи надзвичайно складні механізми, зібрані та закінчені вручну. Представлена ​​в 2012 році модель RM 056 викликала великий ажіотаж завдяки повністю прозорому корпусу з чистого сапфіру. Це було виняткове досягнення з огляду на надзвичайно складний процес, необхідний для обробки каменю такої складної форми.

Оригинальные часы Richard Mille купить в Киеве
Выгодная цена часов Richard Mille оригинал

Популярні моделі хронометрів Richard Mille

У 2001 році Річард Мілле випускає свій перший наручний годинник RM 001 Tourbillon, створюючи нову тенденцію в годинній справі. В основі його підприємства лежить смілива ідея: застосувати до годинника техніку та матеріали, що використовуються в найінноваційних галузях, наприклад, у гоночних автомобілях Формули-1 або літаках. Richard Mille RM 35-03 Automatic. Який складається з двох грузиків з титану 5-го класу, ротор метелика може бути прибраний за бажанням власника, що дозволяє йому адаптувати завод годинника до свого ритму життя.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]