Продаж годинників De Bethune

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник De Bethune за найвигіднішими цінами в Україні.

Оригінальний годинник De Bethune

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ — De Bethune

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник De Bethune?

Увага бренду до деталей поширюється на створення виробів із нержавіючої сталі, титану, кремнію, золота і навіть сапфіру, що визначає ціну годинника DE BETHUNE. Циферблат або будь-яка інша частина корпусу чи механізму завжди є частиною унікального технологічного процесу та виготовляються на замовлення для кожного нового витвору у майстернях компанії в селі Л’Оберсон. Відмовляючись приймати будь-які обмеження у своїй творчості, De Bethune бере на себе сміливість формувати свій унікальний образ, досліджуючи нові профілі та іноді надаючи їм особливої ​​форми або навіть спотворюючи їх. Замовити та купити швейцарський годинник DE BETHUNE Ви можете прямо на сайті Status Group.

Наручний швейцарський годинник de bethune купити Київ

Досягнення De Bethune у годинниковій індустрії

Швейцарський годинник de bethune оригінал купити вигідно

Де Бетюн випустили у продаж перший в історії механізм для наручного годинника зі сферичним місяцем. Звільнившись від усіх обмежень, Дені Флажоле — майстру-годиннику та засновнику De Bethune, вдалося розробити калібр, здатний вмістити тривимірний місяць, який «парить» над усипаним зірками небом. Щоб відтворити темну сторону, йому спала на думку ідея зробити калібр у вигляді двох півсфер зі сталі і паладію, вирізати, зібрати і відполірувати, а потім помістити на підкладку з латунної тирси і піддати дії полум’я спиртівки. Потім тепло справляє свою чарівну дію: сталь перетворюється на синій оксид, а паладій залишається недоторканим. Зібрана сфера може обертатися навколо осі, щоб точно відтворити різні рухи небесного тіла, що спостерігаються в небі. Його приводний механізм розрахований з такою точністю, що пройде повних 122 роки, перш ніж він накопичить розбіжність в один день.

Швейцарський годинник de bethune оригінал купити вигідно
Вигідна ціна годинника de bethune оригінал

Популярні моделі годинників De Bethune

Небесне склепіння стало улюбленою темою у творах годинникового будинку De Bethune, особливо в колекції DB25. Вона втілює нав’язливе прагнення зобразити найкрасивіше небо якнайкраще, зменшивши його до розмірів наручного годинника. Американський актор Роберт Дауні-молодший обирає De Bethune з годинником DB28 Tourbillon. «Залізна людина» — справжній поціновувач Високого годинникового мистецтва та колекціонер. Під час прес-конференції з просування фільму «Месники: Фінал» він зробив сюрприз, вирішивши одягнути на зап’ясті годинник De Bethune.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]