Продаж годинників Jaeger-LeCoultre

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник Jaeger-LeCoultre за найвигіднішими цінами в Україні.

Наручний швейцарський годинник Jaeger-lecoultre

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ — Jaeger-LeCoultre

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник Jaeger-LeCoultre?

Jaeger-LeCoultre – один із найкультовіших годинникових брендів у світі. Він не такий відомий, як Omega і Rolex, але ті, хто знає марку, дуже цінують JLC за їхню скрупульозну увагу до деталей, досконалість і красиві лінії. Годинниковий бренд Lecoultre має довгу і багату історію, і носити годинник JLC — це не те саме, що володіти годинником будь-якої з найпоширеніших марок годинника класу люкс. Купити швейцарський годинник JAEGER-LECOULTRE за найкращими цінами в Києві Ви зможете в магазині Status Group. Традиції та інновації — ось що робить часовий бренд таким успішним із часом. JLC досягли успіху у продажу елітних моделей. Годинник JAEGER-LECOULTRE – це статус, зразковий смак та вишуканість.

Оригінальний годинник Jaeger-lecoultre оцінка користувачів

Історія та досягнення Jaeger-LeCoultre

Швейцарський годинник Jaeger-lecoultre оригінал купити

Компанія Jaeger-LeCoultre була заснована у 1833 році. Відома як часовий будинок, який не вносить кардинальних змін, а натомість продовжує розвивати свою багату спадщину та класичні форми. Багато з його винаходів вплинули на всю швейцарську годинникову індустрію. JLC має сотні винаходів і більше 400 патентів. LeCoultre продовжує вдосконалювати та впроваджувати інновації не тільки у свій годинник та калібри, а й у способи їх виробництва. Jaeger-LeCoultre це бренд, який створений для інновацій.

Швейцарський годинник Jaeger-lecoultre оригінал купити
Наручний дорогий годинник jaeger lecoultre

Популярні моделі годинників Jaeger-LeCoultre

Годинник Reverso, безперечно, є найкультовішою моделлю JLC на сьогоднішній день. Він з’явився на світ у результаті завдання розробити зразок, який здатний витримати матчі поло, які британські офіцери проводили в Індії. Легенда свідчить, що офіцер британського панування кинув виклик Сезару де Трею, швейцарському бізнесмену та другу Жака-Давида ЛеКультра, з проханням створити специфічний годинник, в результаті вийшов Reverso. «А тепер увага, 007. Ось твій новий Aston Martin DBS. А це Ваш новий годинник. Просто натисніть на скло тут, і двері Aston закриються. Натисніть тут, щоб розблокувати їх. Натисніть «12 годин», щоб активувати функцію хронографа…». Це, звичайно, схоже на химерне обладнання, яке К’ю міг би видати Бонду на початку чергової захоплюючої місії, проте цей революційний наручний годинник існує насправді у вигляді Jaeger-LeCoultre AMVOX2 DBS Transponder Chronograph.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]