Продаж годинників Vacheron Constantin

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник Vacheron Constantin за найвигіднішими цінами в Україні.

Швейцарские наручные часы Vacheron Constantin

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ — Vacheron Constantin

Стан:
Вартість:

Чому варто купити VACHERON CONSTANTIN?

Patek Philippe, Audemars Piguet та Vacheron Constantin становлять «велику трійку» або «святу трійцю швейцарських годинникових брендів». Вони дійсно носять титул найстаріших годинникових будинків у світі. Але Vacheron Constantin — бренд годинника з багатою історією. Вибрати та купити швейцарський годинник VACHERON CONSTANTIN Ви можете у Київському ломбарді Status Group. Протягом багатьох років ця швейцарська марка годинника потрапляла на зап’ястя королівських осіб.

Купить швейцарские часы Vacheron Constantin

Досягнення годинника Vacheron Constantin

Выгодная цена часов Vacheron Constantin оригинал

Компанія Vacheron Constantin має більш ніж 250-річну історію годинникової справи. Марка випустила один із найскладніших наручних годинників. Їх кишеньковий годинник Reference 57260 носить титул найскладніших хронометрів у світі. Вони мають 57 годинникових ускладнень. Ще один подвиг – створення приголомшливого 65-денного запасу ходу. Годинник Patrimony Minute Repeater Ultra Thin точно відповідає своїй назві – ультратонкий! Фактично це найтонший хвилинний репетир, який ви можете взяти в руки. Завоювати це звання не так просто. Помістити такий складний механізм, як хвилинний репетир, у невеликому корпусі це вражає. Це ще раз доводить домінуюче становище Vacheron Constantin у справі.

Выгодная цена часов Vacheron Constantin оригинал
Мужские швейцарские часы Vacheron Constantin стоимость

Популярные модели хронометров Vacheron Constantin

Vacheron Constantin Patrimony. Колекція Patrimony відрізняється мінімальним дизайном, натхненним моделями Vacheron Constantin 1950-х років. Колекція Patrimony – це елегантність. Мінімалістський підхід Vacheron Constantin проявляється у консервативних циферблатах годинника. Безсумнівно, будь-яка з моделей цієї колекції стане ідеальним годинником для урочистих випадків. Для моделі Patrimony Retrograde Day Date компанія Vacheron Constantin обрала унікальний спосіб відображення дня тижня та дати. Замість двох маленьких вікон на циферблаті ви можете побачити слова Monday to Friday та цифри від 1 до 31. Вам не доведеться турбуватися про розбірливість. Незважаючи на наявність більшої кількості елементів, ніж у звичайному наручному годиннику, циферблат залишився незагроможеним.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]