Продаж годинників Blancpain

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник Blancpain за найвигіднішими цінами в Україні.

Оригинальные часы Blancpain

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ — Blancpain

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник BLANCPAIN?

Бренд виготовляє більшу частину компонентів своїх механізмів самостійно. Такий контроль забезпечує якість годинників і свободу творчості. Пластини, мости, осцилюючі вантажі або диски дати та інші деталі, що становлять калібри, виготовляються на заводах компанії. Ціна годинника BLANCPAIN трохи вища за середню. Status Group пропонує Вам купити швейцарський годинник BLANCPAIN за найкращими цінами в Києві. У нас є новітні моделі автентичних годинників найвідоміших брендів, які найчастіше є світовими прем’єрами. Ви зможете підібрати собі відповідний оригінал з корпусом із золота, місячним циферблатом і шкіряним ремінцем.

Купить швейцарские часы blancpain выгодно

Досягнення BLANCPAIN

Продажа мужских часов blancpain в Украине

Сила бренду у здатності створювати інноваційні годинники у найкращих традиціях Швейцарії. Прагнення до досконалості змушує Бланпа постійно покращувати характеристики, точність та елегантність свого годинника. Усі компоненти, такі як пружини та гвинти – кожна деталь ідеальна. Навіть та, що прихована від очей. Бланпа мала відродити культ наручного годинника, випускаючи класичну механіку в обмеженій кількості, з акцентом на складний годинник. І компанія, поза сумнівом, зіграла свою роль у відродженні традиційної годинної майстерності.

Продажа мужских часов blancpain в Украине
Купить дорогие часы blancpain онлайн

Популярні моделі годинників BLANCPAIN

Представлений як для жінок, так і для чоловіків, новий годинник об’єднав у собі окремі вікна для індикації дня тижня та місяця, спеціальну стрілку дати з нумерацією днів за зовнішнім периметром циферблату та віконце фаз місяця. Le Brassus, Villeret, Fifty Fathoms, Leman, L-evolution (авангардна лінія) та Women – ось шість колекцій, що відображають їхній досвід та інновації. Продаж годинника BLANCPAIN успішно проходить по всьому світу. Ми вважаємо, що покупка розкішного годинника – це досвід, тому рекомендуємо побачити виріб особисто. Status Group пропонує на вибір годинники Бланпа в будь-якому з наших магазинів у Києві.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]