Продаж годинників Panerai

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник Officine panerai за найвигіднішими цінами в Україні.

Наручний годинник OFFICINE PANERAI

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ – Officine panerai

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник Officine panerai?

Годинник Panerai став чимось на зразок символу статусу. Він вміє привертати до себе увагу, і люди зазвичай не можуть утриматися від коментарів щодо краси цього унікального годинника. Officine Panerai виробляє один з найбільш продаваних годинників у світі. Цей вишуканий розкішний наручний годинник, колись розроблений виключно для військових, останніми роками став надзвичайно затребуваним. Цей бум популярності призвів до різкого зростання ціни годинника OFFICINE PANERAI. Багато людей задаються питанням, чи стоїть оригінальний годинник Panerai своїх грошей? На це запитання Вам дадуть відповідь експерти Status Group. Шанувальники міцного годинника також будуть задоволені стилем Panerai. Годинник великий і значний за своєю природою і чудово підкреслить Ваш статус. Переглянути, замовити та купити швейцарський годинник OFFICINE PANERAI Ви зможете у нас у магазині.

Наручний годинник Officine Panerai

Досягнення Officine panerai

Купити швейцарський годинник Officine panerai

Історія Panerai починається в 1860 році, коли Джованні Панераї відкрив свою годинникову школу та магазин у Флоренції, Італія. За минулі роки бренд зарекомендував себе як ключовий гравець у швейцарській годинниковій індустрії. Panerai також вміла робити точні інструменти та уклала контракт із італійським флотом. Зокрема, компанії було доручено створити продукт, який би додав світіння «наступного рівня» до циферблатів прицільних приладів та пристроїв. У відповідь бренд винайшов та запатентував Radiomir. Успіх цієї речовини був настільки великий, що Panerai попросили зробити наручний годинник з використанням цього новаторського матеріалу. Потім бренд оновив свій каталог і після закінчення терміну контракту з військово-морським флотом почав виробляти наручні годинники для широкого ринку. У той час як початковий прийом був прохолодним, Panerai продовжувала створювати культ і тепер вважається одним із найпрестижніших виробників розкішних годинників у світі.

Купити швейцарський годинник Officine panerai
Відмінний наручний чоловічий годинник Officine Panerai Submersible

Топові моделі. Особливості дизайну Officine panerai

Як і у багатьох виробників розкішних годинників, Panerai має низку шанувальників серед публічних людей. Зірки бойовиків Сільвестр Сталлоне та Арнольд Шварценеггер дійсно допомогли підвищити впізнаваність бренду, тоді як інші шанувальники знаменитостей включають Джейсона Стетхема та Дуейна Джонсона. Submersible eLAB-ID™ – це перший годинник PANERAI, у циферблаті та стрілках яких використовується 100% перероблена люмінесцентна смола SuperLuminova™, а у спусковому механізмі – 100% перероблений кремній. Обидва матеріали отримані під час спеціальних дрібномасштабних процесів переробки, у ході яких повторно використовуються відходи сировини. Більшість основних компонентів, від сапфірового скла до золотих стрілок, містять повторно використані матеріали.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]