Продаж годинників Breitling

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник Breitling за найвигіднішими цінами в Україні.

Продажа часов breitling онлайн

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ — Breitling

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник BREITLING?

Продукцію Брайтлінг можна розділити на дайверську, авіаційну, спортивну та офіційну категорії, представлені у восьми окремих колекціях. Від ретро-відлуння, натхненних старовиною, до сучасного дизайну та технологій, призначених для професіоналів. Status Group пропонує Вам купити швейцарський годинник BREITLING за найкращими цінами в Києві. Компанія нещодавно зробила витончений трюк — розширила асортимент, щоб залучити набагато ширшу аудиторію, і водночас зберігши фірмові стилістичні особливості, які зробили марку знаменитою. Продаж годинника BREITLING проходить у кожному куточку земної кулі.

Купить наручные часы breitling

Досягнення BREITLING

Лучшая цена часов breitling оригинал

Протягом майже всієї історії бренду Брайтлінг додавав та знімав з виробництва ряд різних моделей та колекцій, а деякі культові, такі як Colt, нині не входять до поточного каталогу. Завдяки багатій історії Breitling та тій вирішальній ролі, яку вона зіграла у розвитку сучасного годинникового мистецтва, переважна більшість її колекцій містить моделі, оснащені хронографічними ускладненнями. Брайтлінг найбільш відома своїми чоловічими хронометрами, останні кілька років компанія стала більш універсальною. З’явилися жіночі зразки – більш тонкий годинник (Повний каталог годинників можна подивитися тут).

Лучшая цена часов breitling оригинал
Мужские часы breitling купить в Украине

Популярні моделі BREITLING

Хоча назва Chronomat вперше з’явилася в 40-х роках минулого століття, дебют моделі відбувся трохи раніше як спеціальна серія для демонстраційної групи вищого пілотажу італійських ВПС Frecce Tricolori. Однак її дизайн (зокрема, міцний і масивний корпус) припав до смаку не тільки професійним пілотам, а й покупцям цивільного годинника. Характеристики Breitling Chronomat: – розмір корпусу: 32 мм; 36 мм; 42 мм. – Матеріали: Нержавіюча сталь; двокольорова сталь та червоне золото; червоне золото 18к. – Функції: час та дата, 12-годинний хронограф. – Циферблат: зелений; синій; білий; чорний; мідний; срібний; Антрацит. – Безель: Фіксований або односпрямований; – Кристал: сапфір.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]