Продаж годинників IWC

В інтернет магазині Status Group Ви зможете купити оригінальний швейцарський годинник IWC за найвигіднішими цінами в Україні.

Швейцарський годинник iwc

Обрати за брендом

дивитися всі

ШВЕЙЦАРСЬКІ ГОДИННИКИ – IWC

Стан:
Вартість:

Чому варто купити годинник IWC?

International Watch Company (IWC), одна з лідерів швейцарського ринку годинника з 1868 року, була створена з метою об’єднати майстерність старого світу з технологіями нового. Оригінальний швейцарський годинник IWC від Status Group відрізняється інноваційним дизайном, який приваблює не тільки чоловіків, а й жінок. Ціна годинника IWC – від 4 000 $. Годинник IWC дуже зручний, легко доповнює будь-який одяг, який Ви носите. Не має значення, чи зібралися Ви на світський раут, чи просто вирушаєте на прогулянку. З годинником IWC Ви завжди чудово виглядатимете. Купити швейцарський годинник IWC Ви можете у нашому магазині. У нас у продажу професійні моделі годинників IWC з функціями хронометра, що допомагає пілотам та льотчикам виконувати розрахунки, пов’язані з польотом. Дайверський годинник IWC створено з максимальною водонепроникністю.

Купити швейцарський годинник iwc в Києві

Досягнення IWC

Оригінальний годинник iwc купити в Україні

Запатентована автоматична пружина IWC не була вдосконалена до наших днів. Годинник IWC 1955 Ingenieur, оснащений нею, був найпередовішим для свого часу. У 1969 році IWC представила свій перший кварцовий наручний годинник Da Vinci, який оснащений механізмом калібру Beta 21. У 1978 році IWC представила перший у світі титановий корпус і браслет, що в той час вважалося неможливим через складність роботи з титаном, який вимагав безкисневого середовища. Сьогодні IWC виробляє найскладнішу у світі систему браслетів, використовуючи масивний штифт, що утримується кнопковим замком на нижній стороні кожної ланки браслета, що дозволяє повністю зафіксувати штифт незалежно від будь-якого пошкодження.

Оригінальний годинник iwc купити в Україні
Продаж дорогих годинників iwc в Києві

Популярні моделі годинників IWC

З моменту свого дебюту в 2012 році, годинник для пілотів з подвійним хронографом IWC Ceratanium з лінійки IWC Top Gun був одним з найпопулярніших годинників бренду. Цей годинник має справжній військовий дизайн і чорний корпус з Ceratanium. Вишуканий і надзвичайно надійний годинник IWC IW395001 Chronograph Worldtimer дозволяє точно стежити за часом, куди б Ви не вирушили. Корпус із нержавіючої сталі, чорний циферблат з індикацією часового поясу. Крім того, модель включає хронограф з функцією зворотного ходу.

Годинниковий шедевр від Dior
Наручний годинник OYSTER PERPETUAL DAY-DATE 40

Компанія Ролекс продовжила випуск легендарної колекції наручних годинників OYSTER PERPETUAL DAY-DATE. Модель поєднує в собі найкращі якості попередніх агрегатів, витриманий, елегантний дизайн та надчутливу точність. Новим представником серії DAY-DATE став годинник у 40 мм корпусі. Платина – візитна картка марки Ролекс Платина – один із найдорожчих дорогоцінних матеріалів у світі з унікальними фізико-хімічними характеристиками. Відрізняється […]

Найдорожчі годинники світу

Думаєте, що годинник – це функціональний механізм для відліку часу? Ні, це вигідне та практичне капіталовкладення. Переконатися в цьому допоможе рейтинг дорогих годинників у світі. Лідируюче місце, через рекордну ціну в 25 млн. у.о., займає витвір відомого світового бренду 201-carat Chopard. Невеликий циферблат причаївся між трьома серцеподібними каменями 38 карат. Браслет також виконаний з каміння, […]